Vážení zákazníci srdečne vítajte na našich stránkach JULEST.

Naša firma je importérom umelých kvetov. Predávame len kvety, ktoré garantujú vysoký štandard v kvalite našich značkových kvetov, za prijateľné ceny. Naše hodvábne a penové kvety sú spracované do posledného detailu, sú tak krásne ako živé kvety. Naše hodvábne kvety sa vyrábajú väčšinou ručne z hodvábnej látky prvotriednej kvality. Máme široký sortiment najžiadanejších kvetov ako sú ruže, magnólia, hortenzia, mak, tulipán, orchidea, kala, vetvičky atď. v rôznych farbách. Všetky kvety sú citlivo popísané a v tabuľke dát nájdite dĺžku, materiál, šírku hlavy kvetu, ďalej vlastnosti každého kvetu.

Jedna pani nám napísala: „Vaše kvety sú krajšie ako láska“. Ja by som to upresnila :“Naše kvety sú krásne ako láska“. Vážení zákazníci, neváhajte kúpiť naše kvety – budete milo prekvapení s autentičnosťou s živými kvetmi. Naše kvety sú vo skutočnosti krajšie ako na obrázku na stránkach.

Pri nákupu nad  50 EUR za dopravu neplatíte.

Okrem kvetov máme v ponuke širokú škálu originálnych kytíc, kde je uvedená skladba kytice, uvedený priemer kytice a jej dľžka , pre lepšiu orientáciu. Pokiaľ máte špeciálnu požiadavku k viazaniu iných kytíc, radi vám to splníme. Neváhajte nás kontaktovať telefonicky alebo e-mailom : na telefónne číslá 0948 466 070, 0944 952 625  a na email  julest.marketing@gmail.com

Tešíme sa na Vašu priazeň.