100%

Vitajte na stránkach JULEST

AKTUÁLNE O NÁS

Naša firma JULEST, je oficiálnym zástupcom značky "XITONG" v Európe. Naša firma dodáva značkové kvety "XITONG" aj štátom v rámci EÚ a neskôr bude dodávať aj do celého európskeho priestoru. Tieto značkové kvety, ktoré sa dodávajú na celý svet, veríme, že potešia aj vaše srdce v celej Európe. Značkové kvety "XITONG" majú svetovú kvalitu, sú na dotyk reálne a ekologické.

27.03.2019

DONÁŠKA

Pokiaľ chcete potešiť svoju lásku, mamičku, otca, manželku, babičku alebo obchodného partnera, sme tu pre Vás s našou donáškou originálnych kytíc JULEST. Samozrejme doručujeme aj na firemné ako aj domáce adresy, do hotelov či reštaurácií. Ponúkame Vám do pozornosti náš donáškový systém. Pri objednávaní kytice vyberte typ doručenia „Donáška”, a do poznámky napíšte vlastnú správu alebo odkaz pre vybranú osobu, ktorej kyticu posielate. Pripravili sm

18.07.2018

JULEST

Naša firma je oficiálnym zástupcom značkových kvetín XITONG. V našom e-shope Môžete Najsť novinky ako sú popisy kvetín, kytíc a kytičiek, ktoré sú popísané obzvlášť citlivým spôsobom. Tieto kvety a aranžmány sú okrem popísaná Opatrenia aj informácií dĺžky, prípadne priemer vrátane uvedeného materiálu kvetov. Novinkou v našom e-shope sú tzv. Real touch kvety neboli kvety reálne na dotyk, ktoré navodzujú dojem skutočného kontaktu s kvetom.

10.07.2018

POĎAKUJ SA KYTICOU.

Na našich stránkach sme pre Vás, milí zákazníci, pripravili široký výber kytíc, ktorými môžete potešiť svojich blízkych a srdce milých priateľov.Tam, kde nestačia slová, všetko za Vás môže povedať naša značková luxusná hodvábna kyticafirmy JULEST, s.r.o. zo značkových kvetov - značka XITONG.V našej ponuke máme široký výber hotových originálnych hodvábnych kytíc.

06.07.2018

VYTVORTE SI DOKONALÚ ATMOSFÉRU AJ U SEBA DOMA

Pohľad na kvety nám vyčaruje dobrú náladu a hneď sme veselší. Správne umiestnená kvetina rozžiari každý kút a pozdvihne atmosféru v každej miestnosti. Dokonca aj kyticou, ktorá jeumiestnená na pracovnom stole nám pôjde práca od ruky. Každý má svoju obľúbenú kvetinu.Svoje najobľúbenejšie značkové kvety značka XITONG nájdete v našom e-shope JULEST, s.r.o.,kde si určite vyberiete z našej pestrej ponuky. Naše značkové hodvábne ....

06.07.2018