100%

Slovo konateľky.

Vážení zákazníci, budem rada keď si prečítate moje slová na úvod.

Volám sa Marta Studenková a som konateľkou spoločnosti JULEST , s.r.o.. Ako konateľka spoločnosti JULEST, s.r.o. som sa rozhodla importovať značkové, hodvábne kvety a otvoriť e-shop pre Slovensko, Česko a Maďarsko. Dlhé mesiace som hľadala vhodného partnera, ktorý by dodával našej firme JULEST, s.r.o. tie najkrajšie hodvábne kvety. Mala som sen a víziu, že chcem, aby naša spoločnosť predávala kvety, ktoré majú „ELEGANCIU, ŠTÝL a ŠARM“ a chýbajú na slovenskom, českom a maďarskom trhu.

Vážení zákazníci a to sa podarilo!

Naša spoločnosť JULEST, s.r.o. importuje a predáva značkové hodvábne kvety „XITONG“! Tieto kvety sú nádherné, jednoducho „krajšie ako živé“. Značkové kvety XITONG sa vyrábajú z najkvalitnejšej hodvábnej tkaniny a jej vlastnosťou je, že kvety sú na dotyk reálne a sú ekologické!

Predstavujeme Vám, vážení zákazníci náš e-shop JULEST, s.r.o. a zo srdca verím, že si tiež zamilujete tieto krásne hodvábne a umelé kvety a výrobky značky „XITONG !

Naša firma Julest, s.r.o. prichádza ako prvá na slovenský trh s revolučnou novinkou LUXUSNÝCH KVETOV A S ORIGINÁLNYMI KYTICAMI, ktoré sú aranžované zo značkových kvetov „XITONG“. Ďalšou revolučnou myšlienkou bol popis značkových kvetov „XITONG“, ktorý je podaný s veľkým citom a láskavosťou, ktoré patria k tak krásnym značkovým kvetom“XITONG“.

Chcem poďakovať všetkým, tým ľudom, ktorý boli súčasťou pri tvorbe tohto pekného e-shopu. V prvom rade môjmu drahému manželovi Vladimírovi, za pomoc a morálnu podporu, svojej mamičke, drahej dcérke Žanetke a celej svojej rodine. Ďalej všetkým profesionálom, ktorý sú špičkou vo svojom obore a sú nadšení zo svojej práce a to je vidno na každom kroku tohto e-shopu. V neposlednej rade svojej drahej kamarátke Helenke, bez ktorej by tento e-shop nebol na svete. Ďakujem Ti Heli! Veľmi rada ďakujem aj svojim kolegom obchodníkom Zuzke, Máriovi a Evičke.

Náš exkluzívny partner firma XITONG má svetovú kvalitu.

Prezidentovi spoločnosti firmy XITONG touto cestou srdečne ďakujem za udelenie oficiálného zastúpenia značky „XITONG“ , a to konkrétne pánu Mr. YINGTAO ZHANG.

Vážený pán prezident Mr. Yingtao Zhang,

ďakujem Ti, že vyrábaš tie najkrajšie umelé a hodvábne kvety nielen pre pol sveta, ale aj pre našu firmu JULEST, s.r.o. a ďakujem Ti, že si mi umožnil splniť si môj sen predávať kvety ktoré majú „ELEGANCIU, ŠTÝL a ŠARM“. Ďakujem Ti za všetko!

Ing. Marta Studenková

konateľka spoločnosti

JULEST, s.r.o.

……. Mr. President Yingtao Zhang povedal, citujem ……

„ I am really very honored that my flowers get new life in a new country. 

preklad:

„ Som veľmi rád, že moje kvety dostali nový život v novej zemi. “

Ďakujem Ti Dear Yingtao Zhang